Start
|
Nowości
|
Nazwiska
|
Zdjęcia
|
Filmy
|
Albumy
|
Historie
|
Dokumenty
|
Miejsca
|
Cmentarze i nagrobki
Rejestracja
|
Zaloguj
|
Daty i rocznice
|
Kalendarz
|
Szukaj
|
Raporty
|
Statystyki
|
Kontakt
|
Niewyjaśnione zagadki
Szukaj
Imię:
Nazwisko:
Znajdź
Nazwiska
Imiona
Szukaj osoby
Szukaj rodzinę
Szukaj strony
Miejsca
Daty
Kalendarz
Cmentarze
Zakładki
Media
Zdjęcia
Dokumenty
Nagrobki
Historie
Albumy
Wszystkie media
Info
Nowości
Niewyjaśnione zagadki
Raporty
Statystyki
Drzewa genealogiczne
Gałęzie
Przypisy
Źródła
Repozytoria
Testy DNA
Kontakt
Strona główna
Szukaj
Zaloguj
Szukaj
|
Wyszukiwanie zaawansowane
|
Szukaj rodzinę
|
Szukaj strony
Imię:
Nazwisko:
ID:
Udostępnij
Drukuj
Dodaj zakładkę
Uwaga: Ta strona używa plików cookie.
Zobacz zasady ochrony danych
Rozumiem
Kalendarz
wrzesień 2020
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
1
Scholz Friedrich Albert
(1922)
Łukowski Grzegorz / Tyksińsk...
(1806)
2
Lisiak Krystyna
(2013)
Nowacka Jadwiga
(1955)
Studniewski Kazimierz / Zmud...
(1834)
Paplaczyk Józef / Piechota W...
(1916)
3
Koczorowska Pelagia
(1922)
Szalaty Władysław / Majewska...
(1911)
Stein Czesław / Cieślewicz W...
(1930)
4
Zimniewicz Antoni / Woźniak ...
(1928)
5
Bulczyńska Stefania
(2006)
Stein Stanisław / Ograbisz J...
(1865)
Kubiak Jan / Majewska Bronis...
(1945)
6
Bulczyńska Leokadia
(1976)
7
NN Urszula
(2004)
Kaczmarek Zbigniew Stanisław...
(1957)
8
Jakubowska Tekla
(1926)
Kierejewska Salomea
(1957)
Kubiak Marianna
(1994)
Łukowiak Stanisław / Dorna Z...
(1951)
Więcej...
9
Jakubowska Tekla
(1865)
Kaczorowski Wincenty
(1897)
Dębicki Leonard / Pietryga M...
(1925)
Zembski Józef / Wawrzynkiewi...
(1939)
10
Rakowski Feliks / Zapałowska...
(1878)
11
Szymański Jakub / Bulczyńska...
(1766)
Grajek Michał / Sikora Maria...
(1864)
Stein Donat / Staszewska Ger...
(1954)
Błaszak Antoni / Pietryga Pe...
(1923)
12
Sierszulska Bożena
(2020)
Karpiński Przemysław / Lenar...
(1963)
Gawlak Alfons / Bulczyńska A...
(1937)
13
Łukowski Jan Sylwester / Łow...
(1796)
14
Błaszczyk Leon / Góźdź Helen...
(1948)
Podlewski Sylwester / Stein ...
(1887)
15
NN Irena
(1999)
Bulczyński Nikodem / Pietras...
(1929)
16
Idziak Tomasz
(2016)
Jahns Fryderyk Teodor / Stei...
(1834)
17
Adamski Edmund / Podlewska M...
(1912)
Ostojski Wacław / NN Stefani...
(1952)
18
Kasprowicz Irena
(1990)
Radziejewski Edward
(1929)
Gierszewski Józef / Grzeszki...
(1928)
19
Majewski Jan / Strzelczyk Ir...
(1948)
Alberty Antoni / Koczorowska...
(1849)
20
NN Urszula
(1933)
21
Olszewska Eleonora
(1937)
Tabaczyński Antoni
(1958)
22
Przybylski Eugeniusz / Zieli...
(1973)
23
Radzińska Maria Teresa
(2010)
Walczak Antonina
(1874)
Poprawa Ludwik / Żołądkiewic...
(1920)
24
Drzewiecki Alfons
(1966)
Sobiechowicz Nepomucena Zofi...
(1863)
25
Karpińska Krystyna
(2001)
Olszewska Eleonora
(1937)
NN Irena
(1919)
Mietlicki Franciszek / Walcz...
(1932)
26
Byczyński Bogusław Józef
(1992)
Jakubowski Jakub / Maciejews...
(1881)
27
Kasprowicz Zenon / Bulczyńsk...
(1938)
Józefiak NN / Ostojska Domin...
(1947)
28
Kaseja Michał
(1983)
Radziński Bogdan
(1984)
29
Maćkowiak Jan
(2010)
30
Bulczyński Feliks
(1948)
Majewski Henryk
(1942)
Matuszak Ludwik / Trojanowic...
(1934)
Koczorowski Marcin / Kawczyń...
(1860)
Więcej...
Wydarzenia w tym miesiącu nie związane z konkretną datą:
wcale
Data urodzenia
Data zgonu
Data chrztu
Data pogrzebu
Data ślubu